SG73G2ATTD1002C
MFR.Part #
SG73G2ATTD1002C
JLCPCB Part #
C6481662
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS