SG73G1JTTD95R3D
MFR.Part #
SG73G1JTTD95R3D
JLCPCB Part #
C6481658
Description
-55℃~+155℃ 333mW 95.3Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS