SG73G1JTTD9530C
MFR.Part #
SG73G1JTTD9530C
JLCPCB Part #
C7359267
Description
-55℃~+155℃ 333mW 953Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS