SG73G1JTTD9101D
MFR.Part #
SG73G1JTTD9101D
JLCPCB Part #
C6481654
Description
-55℃~+155℃ 333mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS