SG73G1JTTD8872C
MFR.Part #
SG73G1JTTD8872C
JLCPCB Part #
C7076777
Description
-55℃~+155℃ 333mW 88.7kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS