SG73G1JTTD8871C
MFR.Part #
SG73G1JTTD8871C
JLCPCB Part #
C6481645
Description
-55℃~+155℃ 333mW 8.87kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS