SG73G1JTTD8662C
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73G1JTTD8662C
JLCPCB Part #
C6481643
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 333mW 86.6kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS