SG73G1JTTD8202D
MFR.Part #
SG73G1JTTD8202D
JLCPCB Part #
C5893660
Description
-55℃~+155℃ 333mW 82kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS