SG73G1JTTD7871D
MFR.Part #
SG73G1JTTD7871D
JLCPCB Part #
C7359243
Description
-55℃~+155℃ 333mW 7.87kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS