SG73G1JTTD7503C
MFR.Part #
SG73G1JTTD7503C
JLCPCB Part #
C5910496
Description
-55℃~+155℃ 333mW 750kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS