SG73G1JTTD7501C
MFR.Part #
SG73G1JTTD7501C
JLCPCB Part #
C5910494
Description
-55℃~+155℃ 333mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS