SG73G1JTTD71R5C
MFR.Part #
SG73G1JTTD71R5C
JLCPCB Part #
C7310260
Description
-55℃~+155℃ 333mW 71.5Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS