SG73G1JTTD7150D
MFR.Part #
SG73G1JTTD7150D
JLCPCB Part #
C7076762
Description
-55℃~+155℃ 333mW 715Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS