SG73G1JTTD6812D
MFR.Part #
SG73G1JTTD6812D
JLCPCB Part #
C7076758
Description
-55℃~+155℃ 333mW 68.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS