SG73G1JTTD6492D
MFR.Part #
SG73G1JTTD6492D
JLCPCB Part #
C7076756
Description
-55℃~+155℃ 333mW 64.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS