SG73G1JTTD6342D
MFR.Part #
SG73G1JTTD6342D
JLCPCB Part #
C6220503
Description
-55℃~+155℃ 333mW 63.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS