SG73G1JTTD5760C
MFR.Part #
SG73G1JTTD5760C
JLCPCB Part #
C7359212
Description
-55℃~+155℃ 333mW 576Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS