SG73G1JTTD5623D
MFR.Part #
SG73G1JTTD5623D
JLCPCB Part #
C5893632
Description
-55℃~+155℃ 333mW 562kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS