SG73G1JTTD5621D
MFR.Part #
SG73G1JTTD5621D
JLCPCB Part #
C7310222
Description
-55℃~+155℃ 333mW 5.62kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS