SG73G1JTTD5363C
MFR.Part #
SG73G1JTTD5363C
JLCPCB Part #
C7076729
Description
-55℃~+155℃ 333mW 536kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS