SG73G1JTTD5362C
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73G1JTTD5362C
JLCPCB Part #
C5893624
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 333mW 53.6kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS