SG73G1JTTD5112D
MFR.Part #
SG73G1JTTD5112D
JLCPCB Part #
C5910463
Description
-55℃~+155℃ 333mW 51.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS