SG73G1JTTD5110D
MFR.Part #
SG73G1JTTD5110D
JLCPCB Part #
C5750233
Description
-55℃~+155℃ 333mW 511Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS