SG73G1JTTD4991D
MFR.Part #
SG73G1JTTD4991D
JLCPCB Part #
C7359202
Description
-55℃~+155℃ 333mW 4.99kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS