SG73G1JTTD4751D
MFR.Part #
SG73G1JTTD4751D
JLCPCB Part #
C7359192
Description
-55℃~+155℃ 333mW 4.75kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS