SG73G1JTTD4642C
MFR.Part #
SG73G1JTTD4642C
JLCPCB Part #
C7359183
Description
-55℃~+155℃ 333mW 46.4kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS