SG73G1JTTD4640D
MFR.Part #
SG73G1JTTD4640D
JLCPCB Part #
C6481599
Description
-55℃~+155℃ 333mW 464Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS