SG73G1JTTD4533D
MFR.Part #
SG73G1JTTD4533D
JLCPCB Part #
C7310189
Description
-55℃~+155℃ 333mW 453kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS