SG73G1JTTD4320D
MFR.Part #
SG73G1JTTD4320D
JLCPCB Part #
C6295185
Description
-55℃~+155℃ 333mW 432Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS