SG73G1JTTD4320C
MFR.Part #
SG73G1JTTD4320C
JLCPCB Part #
C5750215
Description
-55℃~+155℃ 333mW 432Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS