SG73G1JTTD4023D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73G1JTTD4023D
JLCPCB Part #
C7359174
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 333mW 402kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS