SG73G1JTTD4023C
MFR.Part #
SG73G1JTTD4023C
JLCPCB Part #
C7076697
Description
-55℃~+155℃ 333mW 402kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS