SG73G1JTTD3921C
MFR.Part #
SG73G1JTTD3921C
JLCPCB Part #
C7076691
Description
-55℃~+155℃ 3.92kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS