SG73G1JTTD3920C
MFR.Part #
SG73G1JTTD3920C
JLCPCB Part #
C6220463
Description
-55℃~+155℃ 333mW 392Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS