SG73G1JTTD3903C
MFR.Part #
SG73G1JTTD3903C
JLCPCB Part #
C5893593
Description
-55℃~+155℃ 333mW 390kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS