SG73G1JTTD3831C
MFR.Part #
SG73G1JTTD3831C
JLCPCB Part #
C7310179
Description
-55℃~+155℃ 3.83kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS