SG73G1JTTD36R0C
MFR.Part #
SG73G1JTTD36R0C
JLCPCB Part #
C6295173
Description
-55℃~+155℃ 333mW 36Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS