SG73G1JTTD3652D
MFR.Part #
SG73G1JTTD3652D
JLCPCB Part #
C6220456
Description
-55℃~+155℃ 333mW 36.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS