SG73G1JTTD3650D
MFR.Part #
SG73G1JTTD3650D
JLCPCB Part #
C6481575
Description
-55℃~+155℃ 333mW 365Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS