SG73G1JTTD35R7D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73G1JTTD35R7D
JLCPCB Part #
C6481571
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 333mW 35.7Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS