SG73G1JTTD3402C
MFR.Part #
SG73G1JTTD3402C
JLCPCB Part #
C6295167
Description
-55℃~+155℃ 333mW 34kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS