SG73G1JTTD3303C
MFR.Part #
SG73G1JTTD3303C
JLCPCB Part #
C5910430
Description
-55℃~+155℃ 330kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS