SG73G1JTTD3243D
MFR.Part #
SG73G1JTTD3243D
JLCPCB Part #
C5910428
Description
-55℃~+155℃ 324kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS