SG73G1JTTD3240C
MFR.Part #
SG73G1JTTD3240C
JLCPCB Part #
C7310163
Description
-55℃~+155℃ 324Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS