SG73G1JTTD3163D
MFR.Part #
SG73G1JTTD3163D
JLCPCB Part #
C6220442
Description
-55℃~+155℃ 316kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS