SG73G1JTTD3162D
MFR.Part #
SG73G1JTTD3162D
JLCPCB Part #
C6295163
Description
-55℃~+155℃ 31.6kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS