SG73G1JTTD29R4C
MFR.Part #
SG73G1JTTD29R4C
JLCPCB Part #
C6481561
Description
-55℃~+155℃ 29.4Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS