SG73G1JTTD27R0D
MFR.Part #
SG73G1JTTD27R0D
JLCPCB Part #
C7076651
Description
-55℃~+155℃ 27Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS