SG73G1JTTD2703D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73G1JTTD2703D
JLCPCB Part #
C6673003
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 270kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS