SG73G1JTTD2672D
MFR.Part #
SG73G1JTTD2672D
JLCPCB Part #
C6220423
Description
-55℃~+155℃ 26.7kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS